Świadectwo Wodzireja
Świadectwo Wodzireja
Świadectwo Wodzireja

Zespół Muzyczny „Fokus” powstał w 1999 roku w Nysie. Od ponad 18-stu lat nieprzerwanie i z powodzeniem umila swoją grą na wszelkiego rodzaju imprezach okolicznościowych (także międzynarodowych); takich jak wesela, studniówki, bale sylwestrowe, eventy, bankiety, festyny i zabawy karnawałowe.

Ogromny repertuar zespołu obejmuje setki piosenek z różnych gatunków muzyki tanecznej, polskiej i zagranicznej, od szalonych lat 70-tych i 80-tych po najnowsze hity z radiowych list przebojów.

Zespół prowadzi także atrakcyjne zabawy i konkursy, oczywiście „na poziomie” (czyli bez sprośnych i nie eleganckich elementów), tak aby każdy uczestnik imprezy przeżył niezapomniane chwile.
Muzycy wprowadzają do każdego grania wyjątkowy klimat wykorzystując nowoczesny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy dający barwne i niebanalne efekty.

Zespół „Fokus” to mieszanka doświadczenia z młodością; nienaganna prezencja; rzetelność i profesjonalizm! Czyli: GWARANCJA UDANEJ ZABAWY! Jeśli chcesz, może zagrać też dla Ciebie!

Zespół obecnie tworzą:

Tomasz – Wodzirej – keyboard, gitara, akordeon, wokal – Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej w Nysie, lider i założyciel zespołu z wieloletnim doświadczeniem.

Krzysiek – trąbka, keyboard, wokal – Absolwent Państwowej Szkoły Muzyczne w Nysie i Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie na Wydziale Jazzu – świetny muzyk, który swoją grą wprowadza do każdej imprezy niepowtarzalny nastrój.

Asia – utalentowana wokalistka z wieloletnim doświadczeniem, laureatka wielu konkursów piosenek.

Grupa działa na terenie całego kraju i nie tylko…

Serdecznie zapraszamy do współpracy!