DSC_3420-3
DSC_3411
DSC_3436-2

Świadectwo Wodzireja

Zespół Muzyczny „Fokus” od wielu lat nieprzerwanie i z powodzeniem umila swoją grą na wszelkiego rodzaju imprezach okolicznościowych (także międzynarodowych); takich jak wesela, studniówki, bale sylwestrowe, eventy, bankiety, festyny i zabawy karnawałowe.

Ogromny repertuar zespołu obejmuje setki piosenek z różnych gatunków muzyki tanecznej, polskiej i zagranicznej, od szalonych lat 70-tych i 80-tych po najnowsze hity z radiowych list przebojów.

Zespół prowadzi także atrakcyjne zabawy i konkursy, oczywiście „na poziomie” (czyli bez sprośnych i nie eleganckich elementów), tak aby każdy uczestnik imprezy przeżył niezapomniane chwile.
Muzycy wprowadzają do każdego grania wyjątkowy klimat wykorzystując nowoczesny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy dający barwne i niebanalne efekty.

Zespół „Fokus” to mieszanka doświadczenia z młodością; nienaganna prezencja; rzetelność i profesjonalizm! Czyli: GWARANCJA UDANEJ ZABAWY! Jeśli chcesz, może zagrać też dla Ciebie!

Zespół obecnie tworzą:

Tomasz – DJ Wodzirej – keyboard, gitara, akordeon, wokal – Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej w Nysie, lider i założyciel zespołu z wieloletnim doświadczeniem.

Krzysiek – trąbka, keyboard, wokal – Absolwent Państwowej Szkoły Muzyczne w Nysie i Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie na Wydziale Jazzu – świetny muzyk, który swoją grą wprowadza do każdej imprezy niepowtarzalny nastrój.

Aneta Leńska – wokal – Swoją edukację muzyczną rozpoczęła w Studio Wokalnym w Ziębickim Centrum Kultury. Ukończyła studia na kierunku pedagogika, aktualnie kończy studia na kierunku Manager działań artystycznych i arteterapia.
Laureatka wielu festiwali oraz konkursów muzycznych. W 2011 roku zdobyła 3 miejsce na Festiwalu Zaczarowanej Piosenki Anny Dymnej, gdzie miała okazję zaśpiewać w duecie z Alicją Majewską.
Brała udział w cyklicznych koncertach „Wierchowe Spotkania” pod batutą Adama i Łukasza Sztaby. Dzięki tym koncertom wystąpiła u boku m.in. Kasi Wilk, Kasi Klich, Yara, Natalii Kukulskiej, Eweliny Lisowskiej, Adama Krylika i innych.
Była uczestniczką programu Bitwa na głosy gdzie śpiewała w drużynie Edyty Górniak.
Współtworzyła chórki podczas nagrań premierowego singla Mietka Szcześniaka.
Na co dzień prowadzi zajęcia wokalne i rytmiczne dla dzieci i młodzieży w Centrum Kształcenia Muzycznego HIT w Ziębicach.

Zespół oferuje:
– granie i śpiewanie z pasją
– długie bloki muzyczne – krótkie przerwy
– Wodzireja
– liczne zabawy i konkursy „z klasą”
– biesiadę przy stołach
– profesjonalne nagłośnienie
– nowoczesne oświetlenie sceniczne
– własną scenę
– granie pod domem u Pani Młodej
– prowadzenie do kościoła
– oprawę wokalno-muzyczną Ślubu
– balony z helem wylatujące z pudełka
– „Taniec w chmurach” – „ciężki” dym
– dekoracyjne oświetlenie sali
– bańki mydlane
– abstynencję podczas imprezy
– własny transport
– opcjonalnie DJ-a na poprawiny

Grupa działa na terenie całego kraju i nie tylko…

Serdecznie zapraszamy do współpracy!